Telefon : +90 212 879 00 00
Faks : +90 212 879 03 22
Adres : Kavaklı Merkez İnönü Cad. No:34 Sok. 42 Sancak Alışveriş Merkezi Kat2/3
34000 Beylikdüzü / İstanbul
E-Posta : info@sankim.com.tr
Ana Sayfa | Ürünler | Vazelin
Vazelin
Vazelin Gül Kokulu Ürünleri
Sancak Vazelin, kuruyan cildi nemlendirir. Dudak, dirsek, topuk ve dizlerinizi yumuşatarak çatlamasını önler. Masajda manikürde ve pedikürde kullanılabilir. Tüm aile bireylerinin kullanabileceği ideal bir üründür. Güneşin ve soğuğun vereceği zararlı etkilerden cildinizi korur. 4 Mevsim boyunca tüm vücudunuzda kullanabilirsiniz. Yumuşak Gül kokusuyla size hoş bir koku verir.

Ürün Gramajları : 45 gr., 80 gr., 115 gr.

Vazelin web sitesi; vazelin.com.tr


Vazelin Naturel Ürünleri
Sancak Vazelin, kuruyan cildi nemlendirir. Dudak, dirsek, topuk ve dizlerinizi yumuşatarak çatlamasını önler. Masajda manikürde ve pedikürde kullanılabilir. Tüm aile bireylerinin kullanabileceği ideal bir üründür. Güneşin ve soğuğun vereceği zararlı etkilerden cildinizi korur. 4 Mevsim boyunca tüm vücudunuzda kullanabilirsiniz.

Ürün Gramajları : 45 gr., 80 gr., 115 gr.

Vazelin web sitesi; vazelin.com.tr


Vazelin Pure Krem
Formasotik Saf Vazelin, kuruyan cildi nemlendirir. Dudak, dirsek, topuk ve dizlerinizi yumuşatarak çatlamasını önler. Masajda manikürde ve pedikürde kullanılabilir. Tüm aile bireylerinin kullanabileceği ideal bir üründür. Güneşin ve soğuğun vereceği zararlı etkilerden cildinizi korur. 4 Mevsim boyunca tüm vücudunuzda kullanabilirsiniz.

Vazelin web sitesi; vazelin.com.tr
Vazelin Naturel Flant
Formasotik Saf Vazelin.

Vazelin web sitesi; vazelin.com.tr